Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta Τορίνο απέχει μόνο 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Porta Susa και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Αιγυπτιακών Αρχαιοτήτων. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.

Μπορείτε να ετοιμάσετε το γεύμα σας στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το Μουσείο Εγκληματολογικής Ανθρωπολογίας "Cesare Lombroso" απέχει περίπου 2 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ ο Καθεδρικός Ναός του Τορίνο είναι σε απόσταση 750 μέτρων. Το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Re Umberto. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 1 χλμ. από την Porta Palazzo. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Monte di Pieta, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια απο αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta Τορίνο
In Centro Torino Charme Appartaments
Τιμή μόνο για κινητά

In Centro Torino Charme Appartaments

9.6
Εξαιρετικό 227 σχόλια
19 μ από το κατάλυμα
USD 127 USD 114
ανά νύχτα
San Tommaso, Luxury, 4 Rooms
Τιμή μόνο για κινητά

San Tommaso, Luxury, 4 Rooms

8.9
Έξοχο 43 σχόλια
159 μ από το κατάλυμα
USD 715 USD 644
ανά νύχτα
Splendido Appartamento In Piazza San Carlo
Τιμή μόνο για κινητά

Splendido Appartamento In Piazza San Carlo

9.5
Εξαιρετικό 120 σχόλια
164 μ από το κατάλυμα
USD 201 USD 181
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςIT001272C25KIUKT57
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta;
      Το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Αιγυπτιακών Αρχαιοτήτων.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta περιλαμβάνουν Market of Porta Palazzo, που απέχει 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta περιλαμβάνουν Caffe San Carlo και Caffe Torino και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Splendido Appartamento Luxury Nel Centro Citta Τορίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο